Прийом дітей до 1 класу

/Files/images/123.jpg

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ!

Правила зарахування до 1-го класу

ШАНОВНІ БАТЬКИ, У 2018 РОЦІ ПРИЙОМ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ БЕЗ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ.
ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ МАЮТЬ ДІТИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ЗАКРІПЛЕНІЙ ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ (МІКРОРАЙОН),ТОМУ ПРИЙОМ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ У ДВА ЕТАПИ.

I етап (23.04 – 31.05.2018) ГАРАНТОВАНЕ ПРАВО

1. Дізнайтесь до якого мікрорайону відноситься ваша вулиця, та за якою школою закріплено ваш будинок. Для цього зверніться до школи, РВО.

2. З 01 березня 2018 року - попередній запис дітей, які проживають на закріпленій за школою території у секретаря школи (з 10.00. — 16.00 год.). Телефон для довідок (04562)53606. (з 10.00 год. — 16.00 год.).

3. Запишіться на прийом до директора.

4. Графік прийому документів з 23 квітня по 31 травня вівторок з 10:00 по 16:00; четвер з 10:00 по 16:00

Документи:

1)заява батьків +паспорт;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) оригінал медичної довідки;

4) документ, що підтверджує місце проживання.

Організація прийому дітей до перших класів 2018-2019 н.р.

Конституція України

Стаття 53.Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечуєдоступністьі безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12.Повна загальна середня освіта

п.4.Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13.Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1.Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за якимзакріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"
Стаття 18.Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2.Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

Список

вулиць та провулків смт Рокитне,

які належать до мікрорайону обслуговування

Рокитнянської ЗОШ І-ІІ ступенів №5

вул. Заводська (після ставка)

вул. Шевченка

вул. 9 Січня

вул. Ніколаєва

вул. Кооперативна

вул. Цегельна

вул. Піщана

вул. Челюскінців

вул. Перемоги

вул. Гайова

вул. Поповича

вул. Степова

вул. Мовчанівська

вул. Патріотична

вул. Слави

вул. 8 Березня

вул. Гагаріна

вул. Надрічна

вул. Визволення

вул. Висока

вул. Сухоліська

вул. Вербова

пров. Вишневий

пров. Росьовий

пров. Кам’яний

пров. Шевченка

пров. Лісовий

Вчителем, який буде опікуватись майбутнім 1-м класом буде Надія Юріївна Мовчан, вчитель початкових класів Рокитнянської ЗОШ І-ІІ ступенів №5.

До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти, як правило, з 6 років.

Наказ

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.