В Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. №5 класні керівники, педагог-організатор Соловей Л. І., вчителі проводять всі заходи щодо запланованої роботи з патріотичного виховання, про що відображено на головній сторінці в новинах.

План роботи з патріотичного виховання на І семместр wym-1485283577736

План роботи з патріотичного виховання на ІІ семестр wym-1485283607343

21 листопада 2016 року в Рокитнянській ЗОШ відзначили День Гідності і Свободи.

18 листопада відзначили Всесвітній День дитини.

13 жовтня 2016 року в школі пройшло свято до Дня козацтва та захисників України за участю учасників АТО.

9 листопада 2016 року в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст відзначили День писемності та мови, також пройшов конкурс ім П. Яцика.

19 листопада в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 відзначили День Гідності і Свободи. Учні школи продивились мультимедійну презентацію та відбулась зустріч з учасником АТО Матинченком Тарасом Олександровичем.

17 листопада учні Рокитнянської ЗОШ І-ІІ ст. № 5 передали пічки, виготовлені на уроках трудового навчання, на схід України

9 листопада 2015 року В Рокитнянській ЗОШ І-ІІст. №5 відзначили День писемності і мови.

Революція на граніті.

13 жовтня 2015 року в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 за традицією учні та вчителі відсвяткували День козацтва. Педагог-організатор Соловей Л. В. та вчитель фізичної культури Литвин Л. М. підготували різноманітні конкурси.

12 жовтня 2015 року до Дня Захисника Уккаїни відбулась зустріч учнів Рокитнянської ЗОШ І-Іі ст. № 5 з ветераном ВВВ лейтенантом Мовчан Галиною Іванівною.

Національно-патріотичне виховання. В школі сторено куточок "Я- патріот". На стендах розміщено фото "Небесної сотні", учасників АТО, вірші, написані учнями, на патріотичну тематику.

22 січня день Соборності Украни.в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 пройшла лінійка присвячена святу. Майже 100 років тому це слово було вписане в історію українського народу, але святковим днем українського календаря воно стало тільки від недавна. Лише за умов державотворчих процесів в Україні цей день набув своєї чинності. Так трапилось, що на протязі багатьох століть історичного розвитку Україна не мала власної державності і єдиної території.

20 грудня в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 відбулась зустріч з танкістом із зони АТО, Переклад Андрієм, який є добровольцем. 6 грудня вся Україна святкувала День Збройних сил України. В Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 5 грудня пройшла лінійка та виховні години присвячені цій даті. На лінійці були передані два прапори та каска учням школи із зони АТО.

21 листопада 2015 року в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 учні школи на чолі з дирекцією та класними керівниками вшанували пям`ять 81 роковини Голодомору України. Також відзачили свято, засноване президентом, - День Гідності та Свободи.

14 жовтня 2014 н.р. в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 відбулося свято присвячене українському козацтву. Адже легендарна Запорозька Січ – символ мужності і незламності українського народу. Запоріжська Січ

26 вересня в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 пройшло свято квітів "Україна - квітуча країна". Квіти- постійні супутники нашого життя. Вони на клумбах, на газонах, у кімнаті. Вони на рушниках, скатертинах, серветках. Ними розмальовують печі, стіни, оселі. Цікавий і чарівний світ квітів. Нема, мабуть, жодної людини, яка б не була закохана у квіти. Тому учні сумлінно готувалися до свята: готували композиції та захисти до них, більшість композицій були присвячені учасникам АТО. Результатом їхнього старання були нагороди: І місце - 9 і 5 класи, ІІ місце - 6, 7, 8 класи.

Цього навчального 2014-2015 роцу перший урок в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 пройшов на тему: "Україна - єдина країна". Класні керівники сумлінно готувалися до цього уроку. Урок розпочинався з виконання Гімну України. Уроки були нетрадиційними : з конкурсами, вікторинами та цікавими завданнями.

14 травня 2014 року в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 відбулась відкрита виховна година у 5-му класі на тему "Козацька слава оживе". Діти розказували вірші, співали пісні.Класний керівник Литвин І. В. підготувала козачатам різноманітні конкурси.

21 травня в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 пройшла і ще одна відкрита виховна година в 6-му класі на тему "Хліб - скарб найголовніший на Землі". Метою класного керівника Литвин С.О. було ознайомити дітей їз нелегкою хліборобською працею, з історією виникнення хліба, виховувати любов і пошану до хліба, навчати дітей з повагою ставитися до праці хлібороба. Завершується навчальний рік. Підсумком виховної роботи в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 22/05/2014р. була відккрита виховна година в 7-му класі на тему " Краса мирного життя". Метою класного керівника було показати учням дійсну красу мирного життя, порівняти її з воєнним часом, довести на конкретних прикладах, що мирне життя відкриває величезні можливості для людини в різних сферах її діяльності; продовжувати вдосконалювати уміння творчо працювати: спостерігати, аналізувати, порівнювати, узагальнювати різні факти; сприяти виробленню дослідницьких навичок розвитку логіки; виховувати самостійність, активність, наполегливість, відповідальність. 13 БЕРЕЗНЯ 2014 року учні 8-го класу, Рокитнянської ЗОШ І-ІІ ст. № 5, разом з класним керівником, Пустовіт С. В., з нагоди 200 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка, вшанували його память відкритою виховною годиною "Жінки у житті Т. Г. Шевченка". 14 лютого в Рокитнянській ЗОШ І-ІІ ст. № 5 пройшла зустріч учнів з учасниками бойових дій в Афганістані Андрієнком Юрієм Анатолієвичем, Головою Рокитнянської районної оргагізації Української Спілки воїнів-інтернаціоналістів, та Замостяним Андрієм Семеновичем.

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.